Movies
Ratings
139
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
MinionsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0