Movies
Ratings
102
Running ManRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0