Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0