Series
Ratings
27
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Transporter: The SeriesRated ★ 2.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 1.0
Prosecutor PrincessRated ★ 1.0- Transporter: The SeriesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 0.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 2.0