Titles you rated
The Blind SideRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.0
PolarRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 3.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0