Series
Ratings
35
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 5.0- BossRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 1.5
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0