Movies
Ratings
191
SupermanRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
StargateRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
The Time MachineRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 5.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 5.0
The Bride with White HairRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 4.0
The World Is Not EnoughRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0