Series
Ratings
14
One PieceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0