Titles you rated
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 3.5
GloveRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.5- CrossfireRated ★ 4.0
- Off-LineRated ★ 3.0
TumbleweedRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 4.0