Movies
Ratings
26
Everybody Wants Some!!Rated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0