Movies
Ratings
395
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
The Zookeeper's WifeRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0