Series
Ratings
53
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0