Movies
Ratings
53
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5