Movies
Ratings
577
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
The TableRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5