Series
Ratings
26- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
Daughters-in-LawRated ★ 4.0- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
- BodyguardRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
GhostRated ★ 1.0
Yong PalRated ★ 3.5