Movies
Ratings
732
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0