Movies
Ratings
272
Blade RunnerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Non-fiction DiaryRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 4.0
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 3.0
The Scarlet LetterRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.0