Movies
Ratings
1755
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Bone TomahawkRated ★ 3.5
The AstronautRated ★ 1.5
The Piano TeacherRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
CustodyRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 4.5
EdenRated ★ 2.5