Titles you rated
AemaRated ★ 1.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 1.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 1.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Fear the Walking DeadRated ★ 3.0
StartUpRated ★ 3.0