Movies
Ratings
507
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Movie 43Rated ★ 3.5
SkylineRated ★ 3.5
Pineapple ExpressRated ★ 4.5
The EscapistRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
Paul Blart: Mall CopRated ★ 3.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Safe HouseRated ★ 4.0
Stop! Or My Mom Will ShootRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.5
White FangRated ★ 4.0
General's Son IIRated ★ 3.0
The Surrogate WombRated ★ 3.5