Titles you rated
TedRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
RevivreRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Man Who CriedRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
ControlRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0