Series
Ratings
799
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.5
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
SirensRated ★ 2.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
UzumakiRated ★ 3.0