Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 1.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0