Titles you rated
InceptionRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Tale of TalesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5