Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 3.5
General's Son IIRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The PeacemakerRated ★ 3.5
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Girls' Night OutRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.5
Die BadRated ★ 4.5