Titles you rated
Little WomenRated ★ 3.5
StepmomRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
LouRated ★ 2.0
UnchartedRated ★ 0.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 1.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 3.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 0.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0