Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0