Movies
Ratings
44
August RushRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 2.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.5