Titles you rated
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0