Movies
Ratings
264
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0