Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Paris, 13th DistrictRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
AntebellumRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Riverside MukolittaRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 3.0
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.5
An AlgorithmRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5