Movies
Ratings
421
Inside MenRated ★ 4.5
MacbethRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0