Titles you rated
Approved for AdoptionRated ★ 3.0
Ernest & CelestineRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5