Titles you rated
SecretRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
ThorRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5