Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 4: LossRated ★ 1.0