Movies
Ratings
54
Men in Black 3Rated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.0
CarsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0