Titles you rated
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5