Movies
Ratings
359
Suspect XRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Escape from New YorkRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
DownfallRated ★ 3.5
High NoonRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5- The CureRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Bicycle ThievesRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0