Movies
Ratings
816- Dohee's WorldRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0
Born in FlamesRated ★ 4.0
Antonia's LineRated ★ 4.0
Blue HourRated ★ 3.5
PearlRated ★ 4.0
Bodies Bodies BodiesRated ★ 2.5
Bones & AllRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
The Doom GenerationRated ★ 4.0
Sound of MetalRated ★ 5.0
Flesh For FrankensteinRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 2.5
Dressed to KillRated ★ 3.0
Olga's EyesRated ★ 4.5
Claudio's SongRated ★ 3.0