Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 1.5
DerangedRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 1.5
PunchRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
HelplessRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0