Movies
Ratings
503
VeteranRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 3.0
Meet the ParentsRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.5