Movies
Ratings
376
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
HulkRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0