Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
RipleyRated ★ 4.5
Call My AgentRated ★ 4.0
Call My AgentRated ★ 4.0
Call My AgentRated ★ 4.0
Call My AgentRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The Andy Warhol DiariesRated ★ 4.5
The Billionaire, The Butler, and the BoyfriendRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 1.0