Movies
Ratings
200
A Walk to RememberRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0