Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Another RoundRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0