Movies
Ratings
503
BelieverRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Cartel LandRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0