Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0