Movies
Ratings
208
Schindler's ListRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The BodyguardRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5