Movies
Ratings
210- As the Gods WillRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.5
GravityRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 2.5- D-WarRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5