Titles you rated
Ant-ManRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5